ZARZĄDZANIE

ZARZĄDZANIE

Zarządzanie, jako szeroko rozumiane pojęcie w kontekście inżynierskim, można zdefiniować na wiele sposobów. Można przez to rozumieć zainicjowanie, planowanie, wykonywanie, kontrolowanie oraz zakańczanie pracy zespołu, realizując cele oraz kryteria sukcesu w określonym czasie.

Jako część usług naszego biura, proponujemy Państwu zarządzanie projektem oraz procesem budowy w roli Inwestora zastępczego. Powszechnie wiadomym jest, że wszelkie przedsięwzięcia w kontekście inżyniersko-budowlanym często wymagają zaangażowania kilkuset osób. Powierzając nam funkcje zarządzające, przede wszystkim można zaoszczędzić dużo czasu. Ponadto mają Państwo pewność, że przeprowadzane działania wykonywane są wg ustalonego planu. Pozostając w stałym kontakcie, dostarczamy tylko rzeczowe oraz odpowiednio spreparowane informacje, aby maksymalnie uprościć i jednocześnie usprawnić komunikację między Inwestorem a osobami wykonującymi prace. Możemy również reprezentować Inwestora oraz występować o pozwolenia oraz wszelkie kwestie formalne czy urzędowe.

Warto powierzyć zarządzanie swoją inwestycją ludziom na co dzień pracującym w środowisku, posiadającym sprawdzoną metodykę działań oraz obszerną wiedzę, pozwalającą świadczyć usługi w pełni profesjonalnie. Postaw na EKO-PROJECTS.

SKONTAKTUJ SIĘ

Chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie projekt?
Wyślij formularz!

INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link