POZWOLENIA

POZWOLENIA

Zgodnie z Prawem budowlanym, większość inwestycji wymaga pozwolenia na budowę / przebudowę przed podjęciem działań. Nasi specjaliści podpowiedzą oraz obejmą pieczę nad całym procesem składania wniosków, stworzenia wymaganych dokumentacji, oraz ostatecznego uzyskania odpowiednich pozwoleń. Dzięki dedykowanym, unikalnym rozwiązaniom EKO-PROJECTS, zagadnienie uzyskania pozwoleń będzie kojarzyć się pozytywnie, nie utożsamiając się z opóźnieniami czy wątpliwościami odnośnie poprawności składanych dokumentów.

To rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić dużo czasu oraz niepotrzebnej troski. Przepisy bywają zawiłe, przez co potrafią spędzać sen z powiek. Powierzając nam obowiązek uzyskania pozwoleń, można mieć pewność, iż cały proces zostanie przeprowadzony w najkrótszym możliwym czasie, oraz będzie wolny od wszelkich niedociągnięć – dzięki czemu wyczekiwany moment rozpoczęcia budowy będzie bliższy niż kiedykolwiek.

Nasi specjaliści zweryfikują wszystkie dokumenty oraz poinformują przed rozpoczęciem procesu, jeśli dane są niepoprawne lub niekompletne. W asyście naszych inżynierów i prawników, trafnie doradzimy, jakie informacje należy uzupełnić, dzięki czemu skutecznie unikamy niedomówień oraz składania wielokrotnych aplikacji lub korekt. Konkretnie oraz zawsze do celu z EKO-PROJECTS.

SKONTAKTUJ SIĘ

Chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie projekt?
Wyślij formularz!

INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link