NADZÓR BUDOWLANY I PROJEKTOWY

NADZÓR BUDOWLANY I PROJEKTOWY

Nadzór stanowi fundament dobrze wykonywanego zlecenia. W kontekście budowlanym, nasz reprezentant nadzoruje zgodność wykonywanych prac z obowiązującymi normami BHP oraz Prawa budowlanego. Jest to niezmiernie ważne, mając na względzie rozbieżność jakości świadczonych usług przez zleceniobiorców i podwykonawców obecnych każdego dnia na budowach w całej Polsce. Rzetelny i drobiazgowy nadzór gwarantuje dobrze przeprowadzoną pracę, oraz jest w stanie zapobiec niedociągnięciom oraz nawet potencjalnym wypadkom na terenie budowy, bądź ryzyka uszkodzenia skończonych konstrukcji i stworzenia zagrożenia.

Nadzór projektowy przebiega na podobnej zasadzie, z jedną różnicą: nadzór budowlany to działania praktyczne, podczas gdy projektowy ma naturę teoretyczną. Polega on na zapoznaniu się z przygotowanymi projektami lub bezpośrednim doradztwie w trakcie ich tworzenia, mając na względzie korektę wszelkich potencjalnych błędów, jak też ma na celu wdrożenie rozwiązań bardziej przystępnych w oczach Klienta.

Nasz zespół nadzorujący dba o wykonywanie swojej pracy w zgodzie z najnowszymi obowiązującymi normami. Profesjonalna kadra regularnie uczęszcza na szkolenia oraz rozszerza swoje kwalifikacje. Dzięki możliwości współpracy z dużymi przedsiębiorstwami, pozyskuje bezcenne doświadczenie oraz codziennie zmierza się z dużymi wyzwaniami, nieustannie potwierdzając swoją skuteczność oraz stanowiąc niezastąpioną pomoc dla zewnętrznych zespołów inżynierów oraz podwykonawców.

SKONTAKTUJ SIĘ

Chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie projekt?
Wyślij formularz!

INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link