DORADZTWO

DORADZTWO

Świadczymy w pełni profesjonalne doradztwo dla wszelkich zagadnień inżynierskich oraz budowlanych. Obejmują one konstrukcje, instalacje oraz projekty. Usługa świadczona jest kompleksowo przez starannie dobrany zespół, w skład którego wchodzą inżynierowie, audytorzy, projektanci oraz prawnicy. Na początku ustalamy potrzeby oraz przeprowadzamy niezbędny wywiad. Następnie przechodzimy do konsultacji, gdzie dopasujemy najlepsze rozwiązania. Otrzymują zatem Państwo pełny pakiet informacji, które są w 100% zgodne z obowiązującym prawem oraz normami, zarówno państwowymi jak i narzuconymi przez Unię Europejską.

Pomagamy wybrać solidnych, godnych zaufania podwykonawców, konsultujemy wszelkie projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze oraz wspieramy działania na placu budowy. Dedykowany Dział Obsługi Klienta gwarantuje łatwy kontakt oraz szybką odpowiedź – bez długiego czekania na połączenie. Naszym priorytetem jest Klient, stąd też jesteśmy elastyczni oraz dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy pewni, iż dzielimy się najbardziej aktualną wiedzą, a nasze doradztwo naprawdę robi różnicę. Konsultacje prowadzone są zarówno zdalnie – przez Internet lub darmową infolinię, jak i na miejscu, w wybranym przez Klienta miejscu i czasie. Kluczem do sukcesu jest rzetelność oraz jakość.

SKONTAKTUJ SIĘ

Chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie projekt?
Wyślij formularz!

INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link