Rekrutacja

Nasze biuro projektowe funkcjonuje w oparciu o bagaż doświadczeń inżynierów wiodących z bogatym, międzynarodowym portfolio. Stale rozszerzamy zakres swojej działalności, umacniając swoją pozycję na rynku. Systematycznie rekrutujemy do obecnych oraz nowych działów.

 

Zajmujemy się projektowaniem w kontekście inżynierskim. W zakresie naszych codziennych zadań jest opracowywanie oraz wykonywanie projektów wielobranżowych na każdym etapie budowy. Ponadto przeprowadzamy audyty energetyczne na terenie Europy. Podejmujemy się przedsięwzięć w każdej skali – współpracujemy nawet z największymi, międzynarodowymi przedsiębiorstwami, jak również świadczymy usługi na skalę lokalną.

BIEŻĄCE REKRUTACJE

KIEROWNIK
PROJEKTU

PROJEKTANT BRANŻY
ELEKTRYCZNEJ

PROJEKTANT
BRANŻY SANITARNEJ

ASYSTENT
ARCHITEKTA

INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link