Partnerzy

Biuro inżynierskie EKO PROJECTS poszukuje do współpracy w dowolnym wymiarze czasu podwykonawców do opracowywania

PROJEKTÓW TECHNICZNYCH

(koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, przetargowych)

poszczególnych branż

Jako wielobranżowe biuro inżynierskie obsługujemy jednocześnie kilkadziesiąt inwestycji, w związku z czym zapewniamy stałe zlecenia dla naszych podwykonawców.

Dział sprzedaży naszego holdingu wciąż zwiększa ilość podpisywanych umów w zakresie świadczenia usług projektowych dlatego wciąż zwiększamy siatkę podwykonawców

Jakie inwestycje obecnie realizujemy?

Projekty sieci zewnętrznych oraz przyłączy: kanalizacji ściekowej, deszczowej, wodociągowej, elektrycznej, gazowej, ciepłociągi; projekty w zakresie wielobranżowym zmiany sposobu użytkowa obiektów użyteczności publicznej oraz komercyjnej, projekty rozbudowy oraz przebudowy w zakresie wielobranżowym obiektów przemysłowych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

Kogo szukamy?

  • Architektów;
  • Projektantów branży elektrycznej;
  • Projektantów branży sanitarnej
  • Konstruktorów

Jeśli prowadzą Państwo biuro inżynierskie lub projektowe i posiadają w swoich szeregach branżystów z poszczególnych specjalizacji, możliwe jest wykonanie dla nas kompletnego projektu.

Jak wygląda współpraca?

Dla naszych podwykonawców stworzyliśmy autorską platformę niezbędną do akceptacji i wyboru zleceń

www.eko-projects.pl/platforma

Po rejestracji na platformie otrzymują Państwo dostęp do naszego wewnętrznego systemu, w którym widoczne są aktualnie realizowane projekty wraz z pełną dokumentacją potrzebną do wyceny Państwa usług. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty kierujemy się zarówno oferowaną ceną jak i jakością usług i doświadczeniem.

Co oferujemy?

Możliwość stałej współpracy pod kątem wykonywania projektów technicznych. Ponadto, możliwe jest nawiązanie wspólnych działań w innych sferach Państwa specjalizacji.

Pełne wsparcie techniczne

Do pełnej dyspozycji pracownika pozostaje nasz dział tzw. „pierwszej pomocy” inżynierów, którzy na bieżąco udzielą wyczerpujących odpowiedzi na specjalistyczne pytania, jak również rozwieją wątpliwości oraz udzielą rzeczowych wskazówek.

Podstawy prawne i odpowiedzialność

Forma umowy jest dopasowana do Państwa potrzeb, np. umowa o dzieło lub zlecenie, w przypadku posiadania działalności gospodarczej – rozliczenie w oparciu o fakturę.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Naszą dumą jest jakość świadczonych przez nas usług, a pasją wciąż ich doskonalenie. Co za tym idzie, pragniemy nawiązać współpracę tylko z osobami rzetelnymi. W kwestii czysto formalnej, umowy o wykonanie projektu z naszą firmą zawierają paragraf kary umowne – występują one w tej samej wysokości, jak kary narzucone przez inwestora.

Dlatego bardzo ważnym jest terminowość w deklarowaniu, a następnie wykonywaniu projektów.

Pozdrawiam,

Marcin Szewczyk – Dyrektor ds. inwestycji
e-mail: marcin.szewczyk@eko-projects.pl

bezpłatna infolinia
800 800 250

nr komórkowy
534 595 161

nr stacjonarny
71/ 307 25 59

Zadzwoń

bezpłatna infolinia
800 800 250

nr komórkowy
534 595 161

nr stacjonarny
71/ 307 25 59

Napisz do nas


INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link