Partner

Biuro inżynierskie EKO-PROJECTS poszukuje do współpracy w dowolnym wymiarze czasu podwykonawców do opracowywania:

PROJEKTÓW TECHNICZNYCH (koncepcyjnych, budowlanych, wykonwaczych, przetargowych) poszczególnych branż.

Jako wielobranżowe biuro inżynierskie obsługujemy jednocześnie kilkadziesiąt inwestycji, w związku z czym zapewniamy stałe zlecenia dla naszych podwykonawców.

Dział sprzedaży naszego holdingu wciąż zwiększa ilość podpisywanych umów w zakresie świadczenia usług projektowych dlatego wciąż zwiększamy siatkę podwykonawców

Jakie inwestycje obecnie realizujemy?

Projekty sieci zewnętrznych oraz przyłączy: kanalizacji ściekowej, deszczowej, wodociągowej, elektrycznej, gazowej, ciepłociągi; projekty w zakresie wielobranżowym zmiany sposobu użytkowa obiektów użyteczności publicznej oraz komercyjnej, projekty rozbudowy oraz przebudowy w zakresie wielobranżowym obiektów przemysłowych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

Kogo szukamy

Architektów;

Projektantów branży elektrycznej;

Projektantów branży sanitarnej;

Konstruktorów

Jeśli prowadzą Państwo biuro inżynierskie lub projektowe i posiadają w swoich szeregach branżystów z poszczególnych specjalizacji, możliwe jest wykonanie dla nas kompletnego projektu.

Jak wygląda współpraca

Dla naszych podwykonawców stworzyliśmy autorską platformę niezbędną do akceptacji i wyboru zleceń

www.eko-projects.pl/platforma

Po rejetracji na platformie otrzymują Państwo dostęp do naszego wewnętrznego systemu, w którym widoczne są aktualnie realizowane projekty wraz z pełną dokumentacją potrzebną do wyceny Państwa usług. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty kierujemy się zarówno oferowaną ceną jak i jakością usług i doświadczeniem.

Co oferujemy

Możliwość stałej współpracy pod kątem wykonywania projektów technicznych. Ponadto, możliwe jest nawiązanie wspólnych działań w innych sferach Państwa specjalizacji.

Pełne wsparcie techniczne

Do pełnej dyspozycji pracownika pozostaje nasz dział tzw. „pierwszej pomocy” inżynierów, którzy na bieżąco udzielą wyczerpujących odpowiedzi na specjalistyczne pytania, jak również rozwieją wątpliwości oraz udzielą rzeczowych wskazówek.

Podstawy prawne i odpowiedzialność

Forma umowy jest dopasowana do Państwa potrzeb, np. umowa o dzieło lub zlecenie, w przypadku posiadania działalności gospodarczej – rozliczenie w oparciu o fakturę.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Naszą dumą jest jakość świadczonych przez nas usług, a pasją wciąż ich doskonalenie. Co za tym idzie, pragniemy nawiązać współpracę tylko z osobami rzetelnymi. W kwestii czysto formalnej, umowy o wykonanie projektu z naszą firmą zawierają paragraf kary umowne – występują one w tej samej wysokości, jak kary narzucone przez inwestora.

Dlatego bardzo ważnym jest terminowość w deklarowaniu, a następnie wykonywaniu projektów.

EKO AUDYT Sp. z o.o. ul. Romualda Traugutta 69/1, 50-417 Wrocław, NIP 899-282-12-23
Sąd  Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego  nr KRS 0000682747
Kapitał zakładowy w wysokości 100.000,00 zł w całości opłacony Konto bankowe: BZ WBK S.A.

Treść tej wiadomości wraz ze wszystkimi załącznikami stanowi informację poufną, która jest chroniona przed ujawnieniem.
Odbiorcą wiadomości może być jedynie osoba będąca jej adresatem. Jeżeli nie jesteś adresatem niniejszej wiadomości
to informujemy, że jej ujawnianie, rozpowszechnianie, kopiowania lub inne działania o podobnym charakterze,
są prawnie zabronione. Jeżeli otrzymałeś niniejszą wiadomość omyłkowo prosimy o niezwłoczne zawiadomienie
i odesłanie jej z powrotem do nadawcy, oraz o usunięcie wiadomości wraz ze wszystkimi załącznikami z systemu informatycznego.

Krystian Policha – Dyrektor ds. inwestycji
e-mail: krystian.policha@eko-projects.pl

nr komórkowy
730 014 659

Zadzwoń

bezpłatna infolinia
800 800 250

nr komórkowy
730 014 659

Napisz do nas


INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link