Gmina Stronie Śląskie

Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ujęcia wody wraz ze stacją uzdatniania wody, pompownią wody, zbiornikami wody i odcinkami wodociągu w Siennej, gmina Stronie Śląskie

 

Opracowanie dokumentacji projektowej służącej realizacji inwestycji budowy ujęcia wody wraz ze stacją uzdatniania wody, pompownią wody, budynkiem technologicznym, zbiornikami wody i odcinkami wodociągu w Siennej. Celem zamierzonej budowy jest zaopatrzenie w wodę osiedla Apartamenty „Czarna Góra”, a także, w dłuższej perspektywie, miejscowości Sienna w Gminie Stronie Śląskie.

Zaprojektowano ujmowanie wody z dwóch potoków przy pomocy czterech systemów drenażowych, woda transportowana do budynku technologicznego przy pomocy kolektora zbiorczego.

INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link