Modernizacja przebudowa

KONTAKT

Adres:
Eko Audyt Sp. z o.o.
ul. Romualda Traugutta 69/1
50-417 Wrocław
NIP: 899-282-12-23
KRS: 0000682747
Kapitał zakładowy 100 000,000 PLN opłacony w całości
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Telefon: 534 449 215
Istniejące obiekty okazjonalnie wymagają ingerencji ze względu na stan techniczny, lub modernizacji z tytułu nowych technologii oraz płynących z nich oszczędności. Modernizacja budynku jest tak samo oficjalna jak jego pierwotna budowa. Stąd też chcąc gruntownie zmodernizować swoje mieszkanie, w szczególności zmieniać instalacje bądź wewnętrzny układ pomieszczeń, należy posiadać oficjalny projekt przebudowy mieszkania. W przypadku domów, zasada działania jest identyczna – projekt przebudowy domu jednorodzinnego jest również niezwykle przydatny. Osobnym zagadnieniem jest również zadaszenie – wyróżnia się oddzielny projekt przebudowy dachu. Przy przeprowadzaniu przebudowy warto zlecić nadzór budowlany.

 

Rozbudowa domu projekty

Przebudowa oraz rozbudowa to podobne do siebie pojęcia, jednak różnią się założeniami. W momencie, gdy planowana jest rozbudowa domu tzn. rozszerzenie istniejących konstrukcji, również wskazany jest nadzór nad pracami budowlanymi. Zagwarantuje on bezpieczeństwo prac oraz istniejących konstrukcji.

 

Ile kosztuje projekt przebudowy domu

Cena uwarunkowana jest stopniem skomplikowania oraz oczekiwaniami inwestora. Dobre projekty uwzględniają wdrożenie nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań. Zazwyczaj projekt przebudowy starego domu będzie uwzględniał większą ilość proponowanych działań, przez co jego cena będzie wyższa w porównaniu do małych modernizacji nowszych konstrukcji.

INFORMACJA

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z pozostałych projektów realizowanych przez Eko Audyt, oczywiście tymi, w których zamawiający wykonał swój ustawowy obowiązek i przesłał do UZP informację o wynikach postępowań przetargowych, co jednak, jak Państwo z pewnością wiecie, nie jest normą i z tego powodu nie są tam obecne wszystkie realizowane przez nas projekty.
PRZEJDŹ DO STRONY
close-link